RedDragon

Witam wszystkich

Ogłoszenie

Szukamy członków Teamu

#1 2012-12-08 18:45:27

Kupi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-08
Posty: 20

jak dobrze graż z awp

Jak być dobrym snajperem?

Żeby dobrze umieć grać z AWP, a tymbardziej ze Scoutem trzeba trochę potrenować. Może za 1 razem nie będzie wychodzić, ale polecam próbować. W końcu się uda. Z początku oczywiście można potrenować na botach. Wiadomo, boty mają poziom ziemniaka, ale taki trening dobrze zrobi.

Najważniejsza jest sztuka opanowanie pistoletów, i dobry reflex. Bez tego nie zostaniesz snajperem.Znaczy, może zostaniesz ale kiepskim.

Nigdy nie strzelaj w biegu, lub gdy skaczesz - na 99.9% pocisk nie trafi przeciwnika. Gdy nie masz wyjścia, strzelaj z pistoletu, zamiast np. z AWP.

Nigdy nie kupuj AWP w pierwszej rundzie, gdy nas stać. Lepiej poczekać rundę czy tam dwie, i zaopatrzyć się w dobry pistolet. Chyba że ktoś ogarnia Glock'a lub USP. I odrazu po strzale, kliknąć 2 razy q. Nie będzie trzeba czekać na zoom'a. Pomoże nam to wygrać spara

Co zrobić gdy Cię nie stać na AWP? Graj ekonomicznie (eko). Nic nie kupuj, nawet amunicji. Ew. granat, żeby dobić przeciwnika. Po paru rundach ,,eko" (Możliwe że starczy nawet 1) już jesteśmy na tyle bogaci, by kupić AWP.

SpawN Jump - Przydatne dla snipera. Polega na szybkim wyskoczeniu tyłem (Przykład: Skok z galerii do trupa tyłem). Gdy wykonamy taki skok, możemy odrazu zoom'ować i ściągnąć przeciwnika 

Kolejna sprawa, to config. Można ściągnąć config profesjonalnych graczy, takich jak wspomniany SpawN, walle, LUq... A można zrobić swój. Do tego przyda się program ,,CFG Editor". Ja używam config'a LUq'a, z moimi drobnymi poprawkami.

Dla początkujących z tą wspaniałą i zabójczą bronią polecam ćwiczyć na serwerach DM - Wszyscy na wszystkich.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.grafikaap.pun.pl www.nhw.pun.pl www.dreamteampoland.pun.pl www.kzk.pun.pl